понеділок, 28 жовтня 2024 р.

До Дня визволення України від фашистських загарбників.

 


Класний керівник Петренко Т.М. 28.10.2024 р. провела в групі 2ОВп-Д тематичну годину спілкування «Внесок України у розгром гітлерівської Німеччини та її союзників». До Дня визволення України від фашистських загарбників.



Даний виховний захід «Внесок України у розгром гітлерівської Німеччини та її союзників. До Дня визволення України від фашистських загарбників» покликаний поглибити знання здобувачів фахової передвищої освіти (ЗФПО) про героїчне минуле нашого народу, усвідомити внесок України у розгром гітлерівської Німеччини та її союзників, формувати почуття патріотизму, любов до свого народу, його історії та героїчного минулого, виховувати шану і повагу до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває перемогу у війні з росією в наші дні, виховувати громадянські почуття, соціальну активність та відповідальність.

Щороку 28 жовтня в Україні відзначають День визволення від нацистських загарбників. Сьогодні ми вшановуємо українців, які боролися та перемогли нацизм у роки Другої світової війни, дякуємо тим, хто своєю працею наближав розгром ворога та допомагав відбудувати Україну з руїн.

Деокупація українських земель під час Другої світової війни завершилася 28 жовтня 1944 року, коли війська вийшли на сучасний західний кордон України.

Пам’ятний день встановлений указом Президента України у 2009 році. Водночас історики Українського інституту національної пам’яті зазначають, що 28 жовтня радянські війська вийшли на околиці міста Чоп, де боротьба розтягнулася аж до 25 листопада, і лише тоді нацистських окупантів вдалося вигнати з України остаточно.

80 років тому українці звільнили свої землі від нацистських загарбників. Сьогодні, через 80 років після трагедія, яка торкнулася кожного, росія здійснила повномасштабне вторгнення та розв’язала війну проти суверенної країни.

Наше покоління знову стало на захист незалежності та територіальної цілісності України. Історія доводить, що кожен, хто посягне на українську землю, буде знищений.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

День Соборності України

     22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України.      22 січня - особлива дата в історії Ук...