8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги, встановлений минулого року Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Це – дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і памʼять про загиблих і всіх жертв Другої світової.
Акт про капітуляцію Німеччини підписали у берлінському передмісті Карлсхорст – 8 травня, о 22:43, за центральноєвропейським часом, а за московським це було 9 травня, 00:43. Офіційне свято перемоги над нацизмом святкується у Європі 8 травня, а Україна дуже довго святкувала День перемоги саме 9 травня.
8 травня 2023 року Володимир Зеленський подав законопроєкт у Верховну Раду України, яким пропонував встановити 8 травня День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. 29 травня 2023 року Верховна Рада встановила 8 травня Днем пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За це проголосували 317 народних народних депутатів.
8 травня ми вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.
8 травня викладач Кириченко С.В. провела відкриту годину спілкування "Мужність та відвага крізь покоління".
Напередодні, викладач Петренко Т.М. 07.05.2024 р. провела в групі
1ОВп-Д тематичну годину спілкування «Збережемо пам'ять про подвиг»
до Дня Примирення та Перемоги над нацизмом.
Викладач
Петренко Т.М. провела вікторину-диспут про героїчну роль України у Другій світовій війні. Здобувачі освіти активно прийняли участь і відповідали
на питання вікторини.
Ці виховні заходи поглибили знання здобувачів освіти про героїчне минуле нашого народу, допомогли усвідомити велич подвигу українців у Другій світовій війні, виховують шану і повагу до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і виборює перемогу у війні з росією в наші дні, формують почуття патріотизму, любов до свого народу, його історії та героїчного минулого.
Немає коментарів:
Дописати коментар