четвер, 29 серпня 2024 р.

День пам'яті захисників України

 🕯️ Сьогодні День пам'яті захисників України — тих, хто віддав життя заради нашої свободи і незалежності. Кожен з них є символом незламного духу Українського народу, прикладом безмежної відданості своєму обов'язку та героїзму.



❕ Цей день — не просто нагадування про втрати, а й час для роздумів про нашу спільну відповідальність перед тими, хто поклав своє життя за майбутнє України. Їхні подвиги назавжди залишаться у наших серцях, їхня жертовність завжди нагадуватиме про ціну, яку ми платимо за незалежність.


▫️ Дякуємо за мир, який ви виборювали для нас, за можливість жити у вільній демократичній країні! Вічна слава вам і вічна пам’ять! Ми пам'ятаємо кожного героя!

пʼятниця, 23 серпня 2024 р.

33 роки Незалежності України

 

33 роки Незалежності України

24 серпня 2024 року виповнюється 33-тя річниця ухвалення Акта проголошення незалежності України. 

Цьогорічне відзначення Дня Незалежності України базується на таких ідеологічних аспектах:

  • незалежність України – це аксіома, яка не потребує доведення; власна незалежна держава – це природний стан та усвідомлений вибір українців; державна незалежність – органічна і єдино прийнятна форма функціонування нашої країни;
  • сучасна незалежність України базується на тисячолітньому спадку державності й досвіді національного державотворення: 33 роки від створення та ухвалення Акта проголошення незалежності сучасної України і тисячоліття української державності;
  • події 1991 року слід розглядати передусім як відновлення Україною своєї державності: у минулому була ціла низка державних утворень, наступником яких так чи інакше може вважати себе сучасна Україна; передусім ідеться про Українську Народну Республіку, яка припинила своє існування внаслідок агресії з боку російської більшовицької держави;
  • у 1991 році Україна відновила свою незалежність не «завдяки колапсу радянської імперії», а навпаки – тоталітарну радянську систему було повалено завдяки прагненню до відновлення власної незалежності та зусиллями народів, поневолених комуністичним московським режимом;
  • ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року було цивілізовано та у правовому полі реалізовано право Українського народу на самовизначення.

Але війна за Незалежність України триває. Агресор вторгся на нашу територію з наміром учинити те, що йому не вдалося за всі минулі роки і століття – підкорити Український народ.

Зазіхаючи на державний суверенітет України, кремлівський режим спровокував хаос на європейському континенті, розбалансував чинну систему колективної безпеки та викликав несприятливі економічні, екологічні, політичні та інші наслідки у цілому світі. Тому зупинити агресора – завдання всіх цивілізованих націй.

Сильна незалежна Україна – це держава, у якій об’єктивно зацікавлений світ. Відстоюючи власну незалежність сьогодні, ми убезпечуємо народи Європи, всі цивілізовані народи світу від можливих посягань з боку російського агресора. Тому маємо повне право на максимальну підтримку всіх країн, які декларують себе як демократичні.


У цей знаменний день Миру та Перемоги всім нам! Здоров’я Вам і Вашим рідним, єдності, наполегливості та непереборної віри у світле майбутнє України!

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

З Днем Державного Прапору України

 23 серпня відзначаємо Державного Прапору України.

    У цей нелегкий для країни час, коли війна торкається кожної родини, наш синьо-жовтий прапор набуває особливого значення. Він став символом нашої нескореності, незламної волі та прагнення до свободи. Шануючи прапор, ми шануємо тих, хто віддає життя за майбутнє, за мирне небо над головою.

    Синій і жовтий — кольори, що уособлюють сміливість та героїзм українського народу в боротьбі за свободу й незалежність.

Наш прапор має тривалу історію:

📍Затверджений офіційно у 1992 році, використовувався ще задовго до цього.

📍У 1918 році супроводжував УНР та кораблі Чорноморського флоту.

📍Вперше піднятий над Львівською ратушею у 1848 році.

📍Основою став герб Галицько-Волинського князівства, але поширилися простіші версії з двома смугами.

📍Синьо-жовту послідовність затвердили у 1918 році.

📍Під час радянської влади був заборонений, але це не зупиняло патріотів.

    До важливої дати вшанування символу нашої Незалежності — Державного Прапора — пропонуємо ознайомитися із чотирма фактами, які повʼязують державний символ із Верховною Радою України. 





Цінуємо Прапор України. 

Бережемо Прапор України. 

Переможемо — з Прапором України!

"Підсумки та плани на майбутнє"

  Засідання педагогічної ради Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу — підсумки та плани на майбутнє 30 червня 2025 року...