субота, 29 червня 2024 р.

Засідання педагогічної ради ЛПТФК

 

Заключне засідання педагогічної ради Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу в 2023-2024 навчальному році

    28 червня 2024 року Лисичанський промислово-технологічний фаховий коледж провів заключне засідання педагогічної ради, підводячи підсумки 2023-2024 навчального року. Це останнє засідання педагогічної ради Лисичанського промислово-технологічного коледжу в 2023-2024 навчальному році, на якому педагогічний колектив підвів підсумки своєї роботи за рік, обговорив наявні проблеми, шукав шляхи їх вирішення і накреслив перспективи подальшої діяльності.


    Засідання педагогічної ради пройшло динамічно, в умовах ділової активності кожного члена педагогічного колективу. Шевченко Любов Геннадіївна, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи, підвела підсумки навчального року, представила звіти про виконану роботу, зокрема, про розвиток навчальних програм, впровадження інноваційних методик та технологій  викладання, результати підвищення кваліфікації викладачів, акцентувала увагу колективу на досягненнях здобувачів освіти, викладачів і звернула увагу присутніх на ті освітні проблеми, які спричинені війною. Члени колективу коледжу обговорювали особисті погляди на ці проблеми і вносили перспективні пропозиції по їх вирішенню. 


 Методист коледжу, Лейбич Наталія Іванівна, в своєму виступі приділила увагу проблемам навчально-методичного забезпечення дистанційного навчання і в той же час відмітила плідну роботу колективу в пошуках нових, найефективніших методів надання освітніх послуг. Колектив жваво відреагував на підведення підсумків рейтингу методичної роботи викладачів в 2023-2024 навчальному році, за яким найбільшу кількість балів отримали викладачі: Петренко Т.М., викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; Скиба Н.М., старший викладач, спеціаліст вищої категорії.

    В.о. директора Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу Скиба Наталія Михайлівна висловила  вдячність усім за роботу, підкреслила  важливість колективної співпраці для досягнення високих результатів, вимовила слова подяки колективу за витримку, подолання труднощів дистанційного навчання, за збереження контингенту студентів і закликала колектив докласти всіх зусиль для виконання плану прийому здобувачів освіти і не втрачати надії на швидку перемогу України над ворогом.

    Заключне засідання педагогічної ради Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу стало не лише підведенням підсумків навчального року, а й важливим кроком у плануванні майбутньої діяльності закладу. Коледж продовжує свою роботу над вдосконаленням навчально-виховного процесу, впровадженням новітніх технологій та підготовкою висококваліфікованих фахівців.

четвер, 27 червня 2024 р.

З Днем Конституції України

 28 червня - день основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни.


Для кожного, хто поважає нашу державу, її правові основи, а саме слово "Конституція" – це не порожній звук.


І в цей чудовий день вітаємо кожного, хто на стороні історії та культури держави, адже Конституція – гарантія всіх наших прав і свобод, всього, що ми маємо.


Зі святом!

середа, 26 червня 2024 р.

Захист дипломних проєктів групи 4ПНГ-д

         Черговий захист дипломних проєктів відбувся.

        26 червня завершився заключний етап дипломного проєктування випускників спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія».


Засідання екзаменаційної комісії відбувалось в онлайн-режимі за допомогою платформи Google Meet. Виступи усіх здобувачів освіти супроводжувались електронними презентаціями. Вони показали достатній рівень теоретичних знань з технології переробки нафти і газу, продемонстрували вміння логічно та послідовно читати технологічні схеми виробництва, працювати з кресленнями обладнання. Під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії, здобувачі освіти показали достатній рівень практичних навичок по веденню технологічних процесів.

Кращим захистом комісія визнала доповіді Степаненко С. О. та Чуйкової І.В., які показали високу підготовку та якісний захист, високий рівень знань з дисциплін професійного циклу, впевнено та вірно відповідали на питання членів комісії.



За результатами захисту дипломних проєктів здобувачі освіти підтвердили, що їх рівень підготовки повною мірою відповідає вимогам освітньо-професійної програми «Переробка нафти і газу» спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія».

Щиро вітаємо наших здобувачів освіти із завершенням навчання та успішним захистом дипломних проєктів.

          Бажаємо, щоб усі Ваші мрії здійснилися. Ніколи не втрачайте оптимізм. Залишайтеся такими ж наполегливими. 

Бажаємо вам високих кар’єрних здобутків та особистих перемог. 

Не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте освіту за покликом. 

Успіхів усім вам!

вівторок, 25 червня 2024 р.

Захист дипломних проектів групи 4ТОР-д

 25 червня 2024 року у Лисичанському промислово-технологічному коледжі відбувся захист дипломних проєктів здобувачів освіти випускової групи 4 ТОР-д спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».



Дипломний проєкт – це випускна кваліфікаційна робота студента, яка виконується на завершальному етапі навчання. Вона має комплексний характер і пов’язана з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.

Незважаючи на важку ситуацію в країні, здобувачі освіти демонструють високий рівень практичної підготовки та захисту дипломних проектів. Зміст дипломних проєктів продемонстрував якісні знання, вміння та навички підготовлених фахівців. Кожен дипломний проєкт був ілюстрований схемами та електронними презентаціями. Захист відбувався в режимі онлайн за допомогою платформи Google Meet.

Екзаменаційною комісією були відмічені найкращі захисти дипломних проєктів: Воробйова Р.С., Закатнова Ф.С. та Чепелєва В.Р. Дипломні проєкти цих здобувачів освіти мали практичну направленість, добре орієнтувались в наведеному матеріалі.

Екзаменаційною комісією було відзначено здатність здобувачів освіти втілювати новітні технології при плануванні організаційних і технічних заходів для проведення ремонту хімічного та нафтогазопереробного обладнання, якісно складати ремонтну документацію, вирішувати питання, пов’язані з відновленням зношених деталей і вузлів під час проведення ремонтних робіт, використовувати інформаційні технології для рішення практичних завдань в професійній діяльності.

За результатами захисту дипломних проєктів здобувачі освіти підтвердили, що їх рівень підготовки повною мірою відповідає вимогам освітньо-професійної програми 133 «Галузеве машинобудування».

Щиро вітаємо наших здобувачів освіти із завершенням навчання та успішним захистом дипломних проєктів.

Бажаємо успіху, процвітання, підкорення нових вершин під мирним небом України!

 

 

пʼятниця, 21 червня 2024 р.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні


 22 червня – трагічна дата в історії України. День, який об’єднує людей у скорботі та вшануванні пам’яті мільйонів жертв війни та нагадує нам про страшні події, що відбувалися на українській землі під час Другої світової війни, а 22 червня стало символом глибокої скорботи та вічної пам'яті про жертв війни, які залишили невиліковні рани у серцях усіх українців.


Сьогодні ми віддаємо данину поваги всім тим, хто пережив жахіття війни, і вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього.

22 червня 1941 року, о 04:00 ранку, нацистська Німеччина напала на Радянський Союз, попри підписаний Договір про ненапад між Німеччиною і СРСР. Для України, яка була однією з основних арен бойових дій, це стало початком жахливого періоду страждань та руйнувань. Війна забрала життя мільйонів українців, серед яких були солдати, партизани, мирні жителі, жінки, діти та люди літнього віку. Українські міста та села були зруйновані, економіка країни зазнала величезних втрат.

Важливо зазначити, що участь українців у Другій світовій війні не обмежувалася лише періодом 1941—1945 років, коли відбувалося протистояння між СРСР та Третім Райхом. Війна фактично розпочалася для України ще раніше, оскільки наша територія стала ареною бойових дій від самого початку.

Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року нападом нацистської Німеччини на Польщу. Західні українські землі, які на той час були частиною Польщі, вже з перших днів війни стали полем бою.

17 вересня 1939 року Радянський Союз, відповідно до таємних протоколів пакту Молотова — Ріббентропа, ввів війська на територію сучасної Західної України. І, звісно, це не все, український народ став свідком трагічної реальності – відсутності власної держави, що призвело до того, що українці були розтягнуті між усіма воюючими силами цього конфлікту.

Протягом довгого часу територія України була окупована нацистською Німеччиною, що супроводжувалося жахливими злочинами проти людяності, масовими вбивствами, Голокостом, депортаціями та примусовою працею. Українська земля стала місцем багатьох значущих битв, згідно з даними Українського інституту національної пам'яті під час Другої світової війни загинуло 5 мільйонів українських цивільних та 3 мільйони військових.

Українські землі були полем битви від самого початку Другої світової війни й, на жаль, українці змушені захищати власну землю, культуру та незалежність сьогодні.

Сучасна ситуація в Україні має паралелі з історичними подіями, коли країна знову змушена боротися з агресором. Російський режим, що поєднує ознаки нацистського та комуністичного тоталітаризму, становить загрозу не лише для України, але й для всього світового порядку.

РФ використовує різноманітні методи війни, включно з інформаційною пропагандою, економічним тиском, підтримкою сепаратистських рухів та прямим військовим втручанням.

Ця країна-агресор порушує закони та звичаї ведення війни ще з 2014 року. З 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, що стало найбільшим військовим конфліктом у Європі з часів Другої світової війни. Ця агресія супроводжується численними воєнними злочинами, включно з обстрілами мирних міст, вбивством цивільного населення, катуваннями, депортаціями та іншими порушеннями міжнародного гуманітарного права.

Священний обов’язок всіх українців – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в тій жахливій війні.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Наша боротьба з московитськими загарбниками за незалежність триває та неодмінно завершиться Перемогою.


Використано матеріали Українського інституту національної пам'яті

вівторок, 11 червня 2024 р.

Запрошуємо на навчання до ЛПТФК!





Лисичанський промислово-технологічний фаховий коледж здійснює діяльність у межах прав та обов'язків, які передбачені Законом України «Про освіту», Законом України «Про вищу освіту», Законом України «Про фахову передвищу освіту», Указами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України та іншими нормативними актами.

Лисичанський промислово-технологічний фаховий коледж – заклад фахової передвищої освіти, який здійснює підготовку фахівців за спеціальностями  освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр з одночасним здобуттям профільної загальної середньої освіти. Освітня модель закладу  освіти базується на сучасних наукових, теоретичних положеннях філософії, педагогіки, психології та враховує пріоритети державної політики у сфері освіти.

Коледж функціонує як державний заклад, забезпечує високий рівень загальноосвітньої підготовки здобувачів освіти, необхідний для здобуття ними освіти на наступних етапах навчання, активного входження у майбутню професійну діяльність, утвердження у правильності вибору професії, виховує свідомих громадян української держави.

Лисичанський промислово-технологічний фаховий коледж – єдиний в регіоні заклад освіти, який здійснює підготовку фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 073 «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Організація виробництва».

 

Актуальною для хімічних та нафтогазопереробних виробництв є підготовка спеціалістів, які володіють знаннями про будову сучасного технологічного устаткування, сучасні технології отримання хімічної та нафтохімічної продукції, методики сучасних інженерних розрахунків та навички експлуатації устаткування, обладнання. Міністерством освіти у 2024 році визначено перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави. До переліку  спеціальностей, які мають особливу підтримку держави при вступі  включено 61 спеціальність. Серед них  галузь 13 «Механічна інженерія» спеціальність 133 «Галузеве машинобудування». Коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтогазопереробної промисловості».


Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування» має загальнодержавне значення і є пріоритетною для розвитку країни. Зазначена спеціальність відноситься до інженерно-технічних, яким надається особлива підтримка. Це відображено в додатку до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах», в якому встановлюється перелік спеціальностей, для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі.

Основною метою діяльності Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу є забезпечення умов, необхідних для отримання фахової передвищої освіти, освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» для підприємств та організацій хімічної та нафтогазопереробної промисловості України та інших галузей економіки.

Прийом на навчання здійснюється на основі базової середньої освіти, повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник»

 


 Наш коледж – найкращий майданчик для розвитку інтелектуального потенціалу молоді!

Приходь до нас та опануй найзатребуванішу професію!

"Підсумки та плани на майбутнє"

  Засідання педагогічної ради Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу — підсумки та плани на майбутнє 30 червня 2025 року...